Papoušek a muslimka

9. července 2012 v 22:53 | Správná Socka
Vyrazil jsem na pár dní za kamarádem do Londýna a zrovna jsem narazil na World pride, tedy pochod gayů a lesbiček z celého světa. Jako vždy při těchto akcích, hlavní prim hrál exhibicionismus. Je to samozřejmě škoda, protože jednodušeji uvažujícím jedincům nevysvětlíte, že homosexuál není jen tento zvrhlý trpaslíček:

http://www.flickr.com/photos/planetnd/7526941272/

Ale může jím být i ten milý a šlušný rozvedený soused, co vám vždy pomůže s nákupem. Po dlouhé době jsem ale litoval, že se sebou nikdy nenosím foťák. Protože se okolo mě zastavily dvě tlusté a oděním papouškově pestrobarevné lesby středního věku, jedna měla na hlavě červený punk, druhá modrého kohouta a obě měly na těle vytetovaný velký nápis Girls do it better (Holky si to umí udělat líp). A v ten moment z obchodu, před kterým jsme stáli, vyšly dvě muslimky zahalené od hlavy až po kotníky, jediné co z nich člověk viděl byly ty malé proužky pro oči na těch tzv. nikábech.

Fakt mě ten foťák mrzel. Muslimky samozřejmě nebyly součástí pochodů, vyjeveně se zastavily a pozorovaly své evropské kolegyně. I ty punkerské lesby se na ně podívaly. Nikdo neřekl ani slovo, v těch pohledech bylo všechno. Stály tu dva páry žen, ale vypadlo to jako by tu byly dva odlišné živočišné druhy. Nevím, nevím jestli tyhle dvě kultury někdy najdou společnou řeč.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Médea Médea | 15. července 2012 v 14:41 | Reagovat

Nejsem odborník, ale nejsem si jistá, zda se tomu na hlavě říká punk. Kdyžtak spíš kohout, nebo číro.
A tyhle pochody nemám ráda. Zakázala bych je nikoli z nenávisti, ale protože dělají i dle mého spíš jen špatné jméno a ostudu..být gay, tak mě to štve neuvěřitelně. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama