Trapák z Ostravy a jeho Selebrity

11. května 2012 v 7:00 | Správná Socka


Tak koukám, že Ruda se nám přicpal už i do "tej televize". Nejsmutnější na Rudovi je, že kdybyste ho potkali někde jen tak v hospodě, tak určitě bude docela vtipnej chlápek. Bohužel se hodlá humorem živit za každou cenu a tak jde divákovi na ruku, jak to jen jde. Přehnaný a tedy pozérský dialekt obšlehl od Ostravaka a pak už se stačí jen ksichtit a pitvořit. Vrcholem humoru je zavolat Hadamczikovi, že v brance by neměl být kovař, haha, to je ale řachanda. Mám pocit, že i ve třetí třídě jsme s kamarádem vymýšleli vtipnější srandičky, když jsme jen tak volali neznámým lidem.

Vrcholem postmoderní doby je pomrkávat na diváka. A tak ruda pomrkává, listuje Spyem ( 1.minuta videa ) a dělá si z těch celebrit srandu. Bylo by to i docela vtipné, kdyby sám nebyl celebritou, která kromě infantilního humoru nic neumí. Jsou to právě bulváry, které tisknou jeho trapné vtípky, díky kterým se může jako bavič živit. A proto je jakýkoliv výsměch bulváru z jeho strany trapný. Ten by měl spíš vydavetelům Blesku a spol líbat nohy, že o něm píší, jinak by se ještě dnes opíjel kdesi na Stodolní a bral podporu.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jan Lajvr Jan Lajvr | E-mail | 3. října 2012 v 20:30 | Reagovat

Dřív tak před rokem sem ho poslouchal na F1 ale ted už to nemůžu ani slyšet jak tam mele furt to stejný kolem dokola.Takže od 12 si sednu k PC a poslouchám evropu 2 protože rudovo kecy už se opravdu poslouchat nedají

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama