Květen 2012

Kde si Bety? Neviem ťa najsť?

29. května 2012 v 0:36 | Správná Socka
Považuju se za člověka se slušným přehledem na československé scéně, želbohu doba je hektická a člověk už nemá tolik času brouzdat po netu a objevovat kapely. A tak se stalo, že Noisecut byla pro mě jedna z těch kapel, o kterých jsem tisíckrát četl, ale nikdy si nenašel čas si je poslechnout. Vždycky jsem si řekl, jo to bych si moh někdy pustit. Noisecut jsem tedy objevil až po autonehodě Bety Majernikové, která se stala minulý týden. A teď jen smutně sjíždím videa z youtube, Bety, moje vrstevnice, je pro mě najednou stejnou legendou jako všichni ti Hendrixové a Joplinky, které jsem taky nepoznal nikdy jinak než z youtube. Už ji nikdy neuvidím naživo, a tak moc bych chtěl. I když asi míň než její právě narozený syn. Zvláštní, když jsem tu zprávu poprvé četl, tak jsem si říkal, že to bude beztak nějaká průměrná kapela, která teď bude aspoň těžit popularitu z tragické smrti, která vždy přiláká lidi (tak jako vlastně přilákala i mě). A ono je to všechno jinak, krásná 33letá ženská, talent od Boha přes výtvarné i hudební umění.

Měla přesně ten zasranej X-factor, kterej prý hledají všechny ty poblblé soutěže, ačkoliv každému jen trochu soudnému posluchači je dávno jasný, že ty skutečně charismatický osobnosti takovýhle debilní soutěže nepotřebují a nikdy nepotřebovaly. Míša David s Rytmusem stejně nemůžou objevit nikoho jinýho než další trapnej klon Míši Davida či Rytmuse (anebo jiný sračky). Bety Majerniková mi rozvrátila den, vlastně jsem měl dneska strašně moc práce, ale na všechno jsem se vysral a nechal se unášet jejím hlasem, tancem, souhrou s kapelou. Krásnej elektro rock-popík evropské úrovně. Škoda, taková škoda, hledám "Úlomky" Bety po všech "internetech" a napájím se její energií jako vybitej spotřebič.

Neviem ťa najsť
(donucen k transkripci, když mě google zradil, takže předpokládám, že je tam dvacet tisíc gramatických chyb)

Neviem ťa najsť
A tak blúdím v dave ľudí , mizí všetky rozdiely
rovnaké ména a tváre niekto rozdělil
mezi nimi si sa ztratil v širokom okolí
niekde kde sme spolu neboli
na nových miestach hladať ….
viem že niekde tu si

neviem ta najst
neviem ta najst

sú miesta v ktorých ťa ztrácam
sú miesta v ktorých ťa ztrácam
V zástupe ľudí blúdím
V krajine zvukov, slov a nových pocitov
tam niekde si sa ocitol

neviem ta najst
neviem ta najst

(kameraman zoomuje až od cca 2min, začátek je cover Eye of the tiger)
Americká krása v Brně

22. května 2012 v 22:01 | Správná Socka

V Brně přímo v centru otevřeli Smiley´s fast food. Skvělé, na mě ta krize střední věku přišla trochu dřív, už nějakej čas uvažuju, že seknu s prací. Na všechno se vykašlu, nechám se za jen o něco směšnější plat zaměstnat u okýnka a budu čekat na mou drahou s jejím milencem, abych jim mohl nabídnout smajlíkovou omáčku. Konečně mám nějaký plán do budoucna!

Obermannová se zacyklila!

22. května 2012 v 21:57 | Správná SockaUž je tu zase, Obermannová se svým deníčkem. Obermannové nevyčítám, že napsala knihu o Havlovi, je to její věc. Co mě však baví, jsou ty její výmluvy, všude neustále tvrdila, jak knihu zaručeně nepíše pro peníze. A teď pozor, aby obhájila své čisté úmysly a přesvědčila veřejnost, že knihu psala čistě z důvodu, že se potřebovala vypsat, tak píše další knihu o tom, co všechno se stalo, když napsala tu první knihu. Achichoouvej, Matrix se zacyklil a had Uroboros se zakousl do svého vlastního ocasu.

Odporný alibismus krajské rady

21. května 2012 v 15:03 | Správná Socka
Krajští radní pochopitelně odstupovat nehodlají, jelikož o ničem nevěděli. Nejvtipnější je jejich téměř jednohlasné zdůvodnění, proč akceptovali losovačky: Vadilo nám to, ale nebylo to ještě nezákonné. (Zákon byl tuším přijat teprve nedávno). Nakopat je do prdele, škoda, že v ČR neexistuje žádná odpovědnost těhle funkcionářů, kdybysme jim sáhli na platy, tak by jim ty věci možná začaly vadit o trochu víc, možná by kurva začali dělat i práci, pro kterou byli zvoleni.

Vyhulená debata o bionaftě na veřejnoprávní televizi

20. května 2012 v 14:32 | Správná Socka

Máte slovo, pořad, který je možná záměrnou parodií na politické debaty. Z 50.minutové debaty o bionaftě se člověk nedozví téměř nic, krom toho, že Babiš se neumí chovat a JXD by chtěl hulit. Řekněte mi, co takový pořad dělá na ČT? Tohle platíme z koncesionářských poplatků? Tohle je typický bulvár. K čemu byl pozván k debatě o bionaftě JXD? Aby tam mlel své klasické nesmysly o marihuaně? Jako, komedie je to výborná, ale když si člověk uvědomí, že takhle si někdo v ČT představuje, že má vypadat diskuzní pořad? Nejsmutnější na tom je, že znám 3 mladé talentované tvůrce, kteří z ČT nedávno odešli. Důvod? Ve vrcholných pozicích sedí staré struktury, které nemají naprosto žádné vzdělaní v oblasti mediální kultury, sedí tam desítky let (mnozí ještě před revolucí) a budou tu ČT kurvit, dokud jim to zdravotní stav dovolí ( tedy klidně do osmdesáti).

Pořad k shlédnutí zde:http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo/

Prvák Všeználek

14. května 2012 v 23:25 | Správná Socka

Ty jo, já si vzpomínám, že v prváku jsem byl taková huba ukecaná, že bych se byl
schopnej hádat s bandou těhotnejch ženskejch, jak by měly nejlíp rodit.

Pár dalších příkladů z internetu:

Dostal dobrou známku z první testu ve fyzice - Na internetu je z něj současná největší autorita v oboru kvantové mechaniky v republice.

Je bez peněz. Krmí se párkem v rohlíku - Odpoledne jde do Starbucksu na karamelové latté za sedm pětek.

Dá si prvního jointa - Je z něj největší expert na kvalitní matroš široko daleko.

Ty vole, kámo, hustý, to byla hafo kalba, já mám úplný vokno - A pak ti řekně minutu po minutě co se ten večer stalo.

Přestane mu fungovat mikrovlnka - Umře.

Ty vole je to drsný, kámo, musíme toho tolik přečíst, že teď vůbec nemám žádnej volnej čas.
- Straví celou noc hraním Call of Duty.


První semestr: Studuje genetické inženýrství - Další rok přestupuje na soukromou výšku do Starého Hrozenkova, obor management.

Dá si prvního jointa - zpanikaří, tvrdí, že je to řízlý herákem a že dostal infarkt, zavolá si záchranku a policii napráska všechny kámoše, co s ním kouřili.

Tvrdí že jeho plakáty plně vystihují jeho názorovou non-konformitu - Bob Marley, Pulp Fiction, Fight Club a Che Gueverra.

Být konečně nezávislej a svobodnej je tak super - Má placené koleje, kapesné ve výši podpory, maminka mu pere.

Kámo, objevil jsem super biják. Takovej nezávislej udnergroudovej filmeček - Pustí ti Pulp Fiction.

Nová móda, študáci chlastají limonádu

14. května 2012 v 22:25 | Správná Socka
Staropramen Lemon. Vemte zředěnou eurodesítku, zřeďte ji ještě víc citrónem a vodou. Náklady vám klesnou o pár korun, ale vy z toho udělejte nový super sexy cool trend a zvyšte cenu tak, že pivo bude dražší než poctivě zrající ležáky. Oni si to ti študáci stejně koupí.

Nová vlna s novým srdcem

14. května 2012 v 10:49 | Správná Socka
Po Janu Němcovi dostal nové srdce i Juraj Jakubisko. Škoda, že s dodávkou mladého srdce nejspíš nepřijde i nový elán. Ale nebylo by ode mě fér vyčítat těmto dvěmá pánům, že už jejich tvorba není to, co to bývalo. Zrovna Jakubisko byl vlastně z nové vlny v 90.letech nejúspěšnější. Ale Bathory jsem stejně ještě neviděl a ani mě to moc neláká, připadá mi, že už samotný námět je stokrát slabší než jeho slavné kousky. A takové Kristové roky, orgie černobilé barvy, to je panečku extáze.

Socka a otravná holka z fejsbůku

13. května 2012 v 13:06 | Správná Socka
Musím se přiznat, že jsem si včera trochu ujel na fenoménu Annoying facebook girl. Pokud nevíte, kdo to je, je to ten typ otravné afektované slečinky se kterou se nedá vydržet v jedné místnosti déle než pár minut. Na internetu už jsou tisíce konkrétních příkladů, tak jsem jich pár přeložil. Mám štěstí, že poslední dobou nikoho takového v okolí nemám. Ale byly časy, kdy jsem měl, jestli jste s někým takovým museli třeba sdílet pracoviště, tak víte o čem mluvím:

Otěhotní. Vytvoří účet pro své nenarozené dítě.

Pořídí si nového pejsánečka. Pejsánek vám pošle žádost o přátelství.

Odpočítává si dny do svých narození. Počet dnů do mých narozenin: 189

Po střední škole ztloustne. Na FB používá jen fotky ze střední.

Jejím motem je: Žiješ jenom jednou. Sedí doma a sleduje epizody Hotelu Paradise.

Naučí se udělat černobílou fotku ze svého smart phonu. Updatuje si profil: Zájmy: Fotografování.

Už mě nebaví blbečci, kterým se líbím jenom kvůli mýmu tělu. Na profilu ma destíky polobnažených fotek.

2 hodiny se aranžuje pro sexy fotky u zrcadla, které hodí na svůj FB. Její komentář: Ježiš, kdo to sem dal, vždyť tady vypadám hrozně!

Tvrdí, že Pepsi je lepší než Coca-cola. Jde prostě vždycky proti proudu, je tak jiná než ostatní!

Taky si u vás bezdomovci podávají dveře?

13. května 2012 v 7:13 | Správná Socka

Vzrůstající počet bezďáků je vážně alarmující. U našich popelnic je poslední dobou neskutečný frmol. Každou půl hodinu tu prochází jiná existence s vozíkem. Nejtrapnější je vždycky ten pohled, kdy vyběhnu ze vchodu a načapám je. To trapné mlčení. Je mi těch lidí líto, občané si pořád stěžují na štědré sociální dávky, ale nevím. Něco je špatně, doba prostě nepřeje chudým a nevzdělaným, který zákonitě někdo odrbe. Kdybychom opravdu byli tak štědrý sociální stát, jak se mi mnozí snaží namluvit, tak by ten nárůst bezdomovců nemohl být tak velký. Nevím, jen spekuluju, jedno je jisté: doba je zlá.

Mysli na svou ženu, když se ti před očima natřásá todlecto!

12. května 2012 v 23:52 | Správná Socka
(Taky vás hned praštilo do očí, jak špatným úchopem drží tu raketu?)


Tak jsem se ve středu při pauze na oběd stavil za kámošem, který mi předal svoje svatební oznámení. Upřímně, nechápu proč se vůbec žení, když je jeho vztah dávno přechozený a nijak se netají se zájmem o jiné slečny, ale to je jeho boj. Nebo spíš bych měl říct "To je můj boj", protože on už zjevně na boj s věrností dávno rezignoval.

Ale na jednom jsme se shodli: chodit centrem Brna je teď vážně o nervy. Všude se prochází téměř nahatý krásky bez elementárního kouska studu a my muži trpíme a trpíme. Už si na to stěžovali snad všichni moji kamarádi. I při tom předávání se mi kamarád nedíval do očí, ale sledoval nějakou krásku v mini-šortečkách, která kolem nás zrovna procházela. No, vlastně, i já jsem se díval stejným směrem. Tak jsme si povzdychli nad těžkým údělem muže, který je věčně zkoušen a rouzloučili se. Zamířil jsem ulicí směrem k zastávce a přede mě se zařadila nějaká jiná krasavice, oblečená jak kdyby byla na karnevalu v Riu. Loudal jsem se za ní a snažil se dívat se jen na špičky svých bot, pohled mi ale pořád uhýbal směrem k jejímu pozadí. A tak jsem nadával na tenhle život, i na to, že je má drahá na té posrané dvouměsíční stáži a říkal si, pojď si to, Bože, zkusit místo mě:

Mysli na svou ženu, když se ti před očima natřásá todlecto!

Trapák z Ostravy a jeho Selebrity

11. května 2012 v 7:00 | Správná Socka


Tak koukám, že Ruda se nám přicpal už i do "tej televize". Nejsmutnější na Rudovi je, že kdybyste ho potkali někde jen tak v hospodě, tak určitě bude docela vtipnej chlápek. Bohužel se hodlá humorem živit za každou cenu a tak jde divákovi na ruku, jak to jen jde. Přehnaný a tedy pozérský dialekt obšlehl od Ostravaka a pak už se stačí jen ksichtit a pitvořit. Vrcholem humoru je zavolat Hadamczikovi, že v brance by neměl být kovař, haha, to je ale řachanda. Mám pocit, že i ve třetí třídě jsme s kamarádem vymýšleli vtipnější srandičky, když jsme jen tak volali neznámým lidem.

Vrcholem postmoderní doby je pomrkávat na diváka. A tak ruda pomrkává, listuje Spyem ( 1.minuta videa ) a dělá si z těch celebrit srandu. Bylo by to i docela vtipné, kdyby sám nebyl celebritou, která kromě infantilního humoru nic neumí. Jsou to právě bulváry, které tisknou jeho trapné vtípky, díky kterým se může jako bavič živit. A proto je jakýkoliv výsměch bulváru z jeho strany trapný. Ten by měl spíš vydavetelům Blesku a spol líbat nohy, že o něm píší, jinak by se ještě dnes opíjel kdesi na Stodolní a bral podporu.

Agáta, narozdíl od Adély, určitě večeří dosytosti

10. května 2012 v 21:30 | Správná Socka

Všude se píše o odposlechovém zařízení Agáta, které prý má už v Česku kdejaký mafián. Takže nás čeká ještě více účelově zveřejňovaných odposlechů. Jinými slovy orwellovská vize o profízlovaném státě, kde se neostuále ohlížíte, kdo vás sleduje, či poslouchá, už se blíží. Tento blog jsem začínal obhajbou socanského způsobu života, když nemáte peníze. Nijak jsem ovšem nepopíral, že bych jednou také chtěl vydělávat slušné peníze. Když se ale tak nad tím zamyslím, tak do budoucna bude asi opravdu nejvýhodnější být chudá socka s obyčejnou prací. Jedině tak budete mít jistotu, že vaše soukormí nebude probírat celá republika. Jedno je ale jisté, jestliže Agátu skutečně vlastní čeští mafiáni a Bárta, tak ji používají dnes a denně. Jinými slovy, Agáta se cpe dnem i nocí a až ty hovory přežvejká, tak si budeme moci její výplody (či výkaly) zase přečíst na titulcích všech deníků.

Socka a archivní vnady

8. května 2012 v 18:57 | Správná Socka


Pane jo, to jsou výstavní vnady Květy Fialové! Točil to ňákej prasák Schorm.

Že bulvár cílí na nahotu je fakt se kterým jsem se dávno smířil. Ať si klidně krmí lačný dav fotkami celebrit, kterým vyklouzla bradavka, anebo si nějaká hérečka zapomněla kalhotky, to je mi fuk. Co mě ale vážně štve je tohle vyzobávání nahatých scén ze starých filmů. Ta tupost národa, který už dávno neví, jaké světové filmy( bez nadsázky, nová vlna je známá po celém světě) se u nás točily. Čtenář tak netuší, že Květa Fialová se vysvlékla ve filmu, který byl přímou reakcí na okupaci. Že filmaři, produkční a herci nesli kůži na trh, když věděli, že dělají otevřeně protistátní film. Jistě, bylo to podobenství, ale takové, které by rozluštil i Toník z pětiletky. Vesnička, ve které se šírí davová panika, že ji přijdou obsadit vojáci a udělat tam pořádek. Studium charakterů, před blížící se okupací vesničky. Není to film bezchybný, ale také vznikal v rekordně rychlém čase, tvůrci se báli, že se natáčení může každou chvíli zastavit. To se sice nestalo, ale film putoval okamžitě do trezoru.

Dnes už téměř nikdo neví, že od procesu a věžení tvůrce zachránil jen fakt, že jeden z produkčních zfalšoval smlouvy, takže to vypadalo tak, že scénář vznikl ještě před sprnem 68.

Čtenář Super se ale dozví to nejdůležitějí: že se naše stydlivá Květa konečně "vodvázala a ukázala vnady"!
Ale, co se budu rozčilovat.

Socka by z fleku udala sprejera FET

6. května 2012 v 8:00 | Správná Socka
Brno je doslova zasrané, či zatagované logem FET, troufám si říct, že takové pokrytí neměla svého času ani ČSSD se svou stamilionovou kampaní. Vypadá to asi takhle:


Tedy o nějakém uměleckém díle, nemůže být ani řeč. Ostatně ten obrázek jsem stáhl ze stránky Showyournamebrno. Jinymi slovy, je to prostě jen o (když si vypujčím slova z Cobainovi písně) tzv. Territorial pissing. Má to stejnou uměleckou hodnotu, jako když se vám pes vychčije na kolo před barákem.

Mám rád spoustu sprejerů a předevčím mám rád Banksyho. Naprosto souhlasím s tím, když Banksy říká, že na nás ve veřejném protosru denně útočí tisíce reklam. Jakým právem? Já nechci poslouchat žádnej řvoucí rozhlas propagující obchod Vše za 39! Proto je naprosto v pořádku porušovat zákon a zdobit veřejnou plochu svými "reklamami". Jenomže pokud nemáte co sdělit a jenom tagujete FET, tak jaký je potom rozdíl mezi FETEM a tím, kdybyste tagovali NIKE? Žádný, je to stejná bezduchá reklama nějakého loga. Sprejování bylo svého času reakcí na komerční svět, ale mnoho sprejerů se dnes chová naprosto stejně jako ty velké korporace, proti nimž se kdysi vymezovali. Prostě jen bez nápadu zasírají plochu svým logem.

Pevně doufám, že dotyčnou crew (tuším, že to není jednotlivec) brzo někdy chytí, kdybych je viděl kdekoliv sprejovat já, tak na ně z fleku volám policajty. Oni by to jistě nazvali udavačstvím, ale nevím, proč bych si měl nechat zasírat veřejný prostor takovýmto hnusem. Je mi jasné, že pokud si můj názor přečte někdo z crew, tak se bude dobře bavit, jak jsme zase nasrali jednoho stárnoucího páprdu. Ovšem dřív nebo později je stejně chytí, to je jasné a až jim přijde rozsudek včetně vyčíslené škody v řádech statisíců, tak jim zmrzne úsměv na rtech.

25. Socka kašle na předražená Poupata

5. května 2012 v 17:27 | Správná Socka
Tak Poupata, které jsem v kině nestihl, jsou na dvd. Stojí 199kč, to je podle mě v dešní době nehorázná cena. Za dvě kila jsem ochoten si koupit nějakou ultimátní klasiku, ale nikoli film, který si pravděpodobně pustím jen jednou. Je to strašná škoda, protože kdyby to prodávali za kilo, tak si to koupí daleko víc lidí. Takže si to všichni radši stáhnou. Ale zdá se, že filmovým producentům to vyhovuje, než aby se snažili přizpůsobit, tak nechají předražené ceny a dál budou fňukat.

Přestože ceny cd a dvd jsou předražené, jedno je snad každému jasné, pokud budeme všichni jenom stahovat, tak těžko můžeme doufat, že u nás kdy vznikne něco kvalitního a na sebe si vydělájí tak maximálně Eva s Vašekem. Když jsme u toho, tak jsem si udělal takový seznam, koho jsem v posledních třech letech podpořil. Myslím, že by měl každý zvážit zda podporuje ty, co má rád, anebo jen krade s vyčůranou představou, že se najde jiný kokot, který jim za to zaplatí.

Kino:
Do kina často nechodím, což mě mrzí, ale je to i tím, že moji drahou to moc nebaví a mě to zase nebaví samotného.

Batman: Temný rytíř, Inception, Drive, Rodina je základ státu, dokumentární festival Jihlava, festival Brněnská 16, Nic proti ničemu

Obnovené promítání starých klasik: Kouř, Zvětšenina, Případ pro začínajícího kata

Dvdčka: Lesní jahody, Muži v říji, Hotel pro cizince, Panelstory, Každý mladý muž a kopa dvdček Franciose Truffauta, Cimrmanů a Fassbinderů a také Pink Floyd-Pulse.

Cdčka,či mp3: Soundgarden-1cd, Květy- Střela,WWW-obě alba, Vypsaná fixa-dvě poslední, Pearl Jam -1cd, PJ Harvey- 1cd, OTK-poslední.

A co vy?

Nepůjdem do trojky?

3. května 2012 v 22:25
Kamarád se mi nedávno svěřil, že si mohl užít netradičního sexu, kdyby byl býval správně pochopil smsku, kde ho jeho kámoš se slečnou zvali do trojky. Jelikož je ale Trojka jeho oblíbený podnik, zcela logicky předpokládal, že ho zvou jen do hospody a tak tenkrát na výzvu nereagoval a teď si rve vlasy. Ach ty názvy hospod, až mě zas bude příště někdo zvát do Kouřícího králíčka, tak si to dvakrát rozmyslím.

24.Tykadla

3. května 2012 v 11:50 | Správná Socka
(zdroj: internet,hehe)

Tak už můžu přestat navštěvovat své oblíbené stránky s vtipy, protože politici mě tak zásobí, že stačí číst zprávy. Ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil se postavil za odsouzeného řidiče Smetanu. To je dobrá komedie, nejprve ho ODS žene k soudu, potom ho odsoudí žena Ivana Langra, pak se ale zjistí, že to není dobré a že by nám to mohlo ubrat nějaké politické bodíky a tak se vše snaží napravit ministr z té stejné ODS. Tož to je vážně slušné divadýlko.

Neboj se, občane, zřídili jsme komisi!

3. května 2012 v 9:59 | Správna
SOCKA NESNÁŠÍ KOMISE

ČSSD chce zřídit parlamentní komisi, která by vyšetřila podezřelé kontakty Romana Janouška. Většina z vás si asi pamatuje, že u nás ještě žádná komise nikdy nic nevyšetřila (stejné je to s policii a jejími speciálními útvary, které měly vyšetřovat podezřelé policisty.). V rámci akce čisté ruce v síti uvízly jen malé ryby právě z řad ČSSD. Jen málokdy mívám tak depresivní pocity, jako když se zřizuje další zbytečná komise, která zase nic nevyšetří.


Vysvlečnej deník pupkatýho strejdy

1. května 2012 v 13:52 | Správná Socka
Na začátku tohoto článku si představte fotku sexy puberťáčky s naditou pushupkou, která, ležíce v posteli, jednou rukou píše svůj deník a druhou si drandí v kalhotkách. Ano, jsem líný googlit obrázek, ale představivost je přece vždycky lepší než konkrétní obrázek.

Asi už víte, že do kina jde další bezduchá sračka pro teenagery s názvem Můj vysvlečnej deník. Možná taky víte, že za marketingovým obrazem (facebooky,blogy, rozhovory) odvázané cool puberťačky se ve skutečnosti skrývá novinář Jan Hlaváč. Když jsem si ho googlil, našel jsem například jeden rozhovor o Mladém světě, kterému šéfoval (jelikož MS nedávno zkrachoval, dá se předpokládat, že je Hlaváč lepší pisálek brakové literatury, než-li šéfredaktor). Zajímavá je tato pasáž:
"Rukopisů nám chodí do nakladatelství spousta, ale většinu z nich vracíme. Nejčastější důvod je ten, že jsou dílem grafomana, který nepřemýšlí, proč a pro koho píše. Ale podařilo se nám objevit například sedmnáctiletou dívku, která píše úžasně, vtipně, umí vybudovat a vypointovat příběh. Jmenuje se Johana Rubínová a vydala u nás knížku Můj vysvlečenej deník. Dneska má už svůj fanklub a podle její knihy se chystá film."

Jan Hlaváč si tak udělal PR a ještě sám sebe pochválil jako spisovatele. Gratuluju, Honzo, deník jsem nečetl, ale docela ti věřím, že jako čtyřicátník umíš psát jako pubeťačka. Jsi vážně talent. Ta sebechvála smrdí až sem do jarem provoněného Brna.