Modré a zelené pivo s tajnou bylinnou recepturou

12. dubna 2012 v 14:31 | Správná socka
Když jsem se nedávno vztekal, že nehodlám pít žádné chemické sračky a že mě Starobrno už sere se všema těma modrýma (Kometa) a zelenýma ( Velikonoce) pivama, ještě jsem si vysloužil ironické poznámky od kamarádky, která měla za to, že zase páprdovatím a na všechno si stěžuju. Nejlepší by bylo samozřejmě nepít Starobrno vůbec, ale to není tak jednoduché, protože má v Brně absolutní monopol.

A to jsem ještě nevěděl, že zelené pivo sládci ošperkovali tímto dokonale debilním a hlavně lživým popisem:
"Jako oko v hlavě si naši sládkové střeží tajemství přídavku bylinného výluhu, díky kterému získává Zelené pivo svou zelenou barvu."

Brzy se samozřejmě ukázalo, že nejde o žádný bylinný extrakt, ale barvivo, navíc prý není jisté jestli je zdraví zcela neškodné, jak tvrdí zástupci Starobahna. Ale kdo by jim taky ještě věřil, že? Nicméně Klamavé reklamy tady už dávno nikdo neřeší, to je standard. Ale stejně jsou to ludry, nestačí jim že do nás tankujou zředěné europivo, ještě nám to pěkně osolí barvivem. No jo, vždyť já chápu, že fanoušek si po vyhraném zápase modrý pivo dát musí, i kdyby se tím měl otrávit. Pro klub se holt člověk musí obětovat.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1     | Web | 9. května 2012 v 15:21 | Reagovat

Je jen zajímavé, jak se ta barva za roky proměnila z jemně zelenkavého bylinného nádechu po dnešní hnusnou brčálově zelenou. Fuj... :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama