18. Socka nesnáší Kometu.

5. dubna 2012 v 13:22 | Správná socka
Štatl je doslova zaplavený ožralými idioty v modrém. Nejvíc mně v paměti utkvěl jeden fanoušek, vedle kterého jsem šel po chodníku. Bylo to po vyhraném zápase a jeho nebohá, drobná dívka se ho pokoušela odtáhnout domů. Primitiv se do ní plnou vahou zavěsil a vyřvával tu svou: Kometa, heja, heja, heeej, vyhráli jsme, kurva...atd. Podíval jsem se soucitně na tu drobnou slečnu a říkal si: Jo, holka, ne on, ne Kometa, ale tys to teda pěkně vyhrála.

A to nás ještě čeká finále. To zas bude u Ronda nablito!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mach Mach | E-mail | Web | 5. dubna 2012 v 17:59 | Reagovat

Upřímně řečeno, myslím, že titulek by měl znít spíše nějak jako "Socka nesnáší ožralý dementy jdoucí z hokeje". Sice chápu tvoje rozhořčení a i mně je kolikrát trapno, když vidím třeba v TV reportáži vypitý íkváče vyřvávající do kamery (např.) Kometáááá, ale Kometa jako taková, potažmo hokej/sport za to nemůžou. Vždycky záleží jen a jen na konkrétních lidech...

2 Správná socka Správná socka | 16. dubna 2012 v 16:46 | Reagovat

Já ale nepsal, že každý fanoušek je ožralý primitiv. A můj názor zůstává stejný, věřím, že třeba vy jste patrně slušný milovník sportu, ale to nic nemění na tom, že mě strašně irituje ta potřeba modly, to božské vzívání party hromotluků, co umí čutnout do mičudy, anebo trefit puk. Jak asi víte, brněnský hokej a fotbal byl léta (fotbal stále je) v krizi a já  se ptám je to dobře, že se z ní dostal? K čemu to je? Na jednoho mladého kluka, kterého vítězství Komety motivuje k usilovnější přípravě ( a kde je psáno, že by ho nevyburcoval jiný klub z jiného města i kdyby Kometa nebyla tak úspěšná?) připadá tlupa opilých bezmozků, co se potácí městem a dělá bordel. Jak psali nedávno v Žít Brno, vše sponzorováno gamblerstvím z Kajotu. Takže na začátku je gambler-Kajot-hráči a na konci město plné opilých primitivů ( počet fanoušků K. exponenciálně vzrůstů každým dnem). Myslím,že ti mladí, kteří propadli hokeji, by ho hráli i bez úspěchů Komety a tak opravdu nevidím jediný pozitivní dopad tohodle cirkusu.  Já, narozdíl od většiny těchto ožralů (mimochodem sám se rád napiju, vadí mi, že dělají bordel, ne že pijí), jsem v dětství polovinu zimy promrzal na rybníku. Vždycky jsem byl pouze průměrný hráč, ale hrál jsem a bavilo mě to. Hokej v televizi jsem jako dítě, kromě MS, nesledoval. Zatímco dnes máme kopu fanoušků, kterým neunikne jediný zápas v TV a co do sebe umí naklopit v jedné třetině deset piv, ale na bruslích by neujeli ani metr. Respektuju váš názor, ale bohužel musím opakovat: Nesnáším Kometu a to, jak ji část jejich fanoušků reprezentuje. Ta část totiž spolehlivě přehluší jakoukoliv prezentaci slušného fandění.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama